Page tree
Skip to end of metadata
Go to start of metadata

متاسفانه به دلیل برخی محدودیت‌ها، پذیرش کارآموز در حصین

فقـط در تابستــان

صورت می‌پذیرد.

 

 

بسیاری از دانشجویان و تازه فارغ التحصیلان تمایل دارند با محیط های کاری آشنا شوند. اشتغال در یک شرکت مناسب تاثیر زیادی در آینده کاری فرد، و به طور کلی، آینده زندگی فرد دارد. متاسفانه فاصله زیادی بین سطح مهارت های کسب شده در محیط های دانشگاهی، و مهارت های مورد نیاز یک شرکت تخصصی وجود دارد. دوره کارآموزی برای کم کردن این فاصله مهارتی به وجود آمده است.

 

سالانه درخواست های زیادی برای کارآموزی به شرکت حصین ارسال می شود. متاسفانه امکان اینکه تمامی این افراد دوره کارآموزی خود را در مجموعه شرکت های حصین بگذرانند وجود ندارد. به همین دلیل اولویت با کسانی است که سطح مهارت فنی بالاتری دارند یا پس از دوره کارآموزی، امکان همکاری (به صورت تمام وقت یا پاره وقت) با آنها بیشتر است.

 

اصلی ترین نیازمندی برای انجام دوره کارآموزی در یکی از مجموعه شرکت های حصین، داشتن حداقلی از دانش فنی است که موجب شود شما بتوانید در کنار یکی از تیم ها قرار بگیرید. این موضوع برای دانشجویان رشته کامپیوتر به این معناست که در یکی از فرصت های کارآموزی به حدی خوب باشید که بتوانید با کمک یک سرپرست فنی، در تولید یک سیستم نرم افزاری نقشی (هر چند کم) داشته باشید.

به همین دلیل ما تصمیم گرفتیم تا دانش های فنی که پیش نیاز برای کارآموزی یا کار در شرکت حصین است را در این سایت جمع آوری کنیم.

 

استفاده از مطالب این سایت به شما کمک می کند که مفاهیم برنامه نویسی را بهتر و عمیق تر یاد بگیرید، و مهارت های لازم برای کار در یک محیط حرفه ای تولید نرم افزار را پیدا کنید. چه برای اینکه در حصین به کارآموزی انجام دهید، و چه برای اینکه در حصین مشغول به کار شوید؛ چه برای اینکه شرکت خود را تاسیس کنید وچه برای اینکه در شرکتی غیر از حصین مشغول به کار شوید.

 

اولویت در جذب کارآموز با افرادی است که تمایل داشته باشند پس از دوره کارآموزی به صورت تمام وقت یا پاره وقت وارد بازار کار شوند.

 
 

شرکت موظف به پرداخت حقوق به کارآموز نیست، اما ممکن است بر اساس نتایج کارهای انجام شده در طی مدت کارآموزی، از کارآموز قدردانی مالی هم بشود.

 
 

پذیرش ضوابط عمومی و آیین نامه های کاری شرکت (رعایت قواعد محیط کاری)، همانند سایر پرسنل حصین خواهد بود.

 

در صورت تمایل به کارآموزی در مجموعه شرکت های حصین، رزومه ای از خود را به آدرس training@hasintech.com ارسال کنید. نه لزوما رزومه رسمی، چون ممکن است رزومه قابل توجهی نداشته باشید؛ هر گونه اطلاعاتی که به نظر شما خوب است شرکت بداند.

 

 


 

 

  • No labels